godziny widzenia 23 listopada o godzinie 12 w ProMediach, na grafice budzik i oko

Godziny widzenia

Zmysł wzroku jest bardzo ważny dla każdego z nas. Za pomocą wzroku odbieramy ponad 80 % informacji o otaczającym nas świecie. Niestety, wysoka krótkowzroczność, pogorszenie wzroku wraz z wiekiem dotyka znaczną część społeczeństwa. W Szczecinie działają placówki specjalistyczne, które pomagają osobom niedowidzącym funkcjonować w codziennym życiu. Również Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie wychodzi im naprzeciw oferując audiobooki, książki drukowane dużą czcionką, filmy z audiodeskrypcją.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się 23 listopada w filii nr 54, ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2.
Wstęp wolny.

godz. 12.00 – Godziny widzenia

• Zobacz kulturę – prezentacja dostępnej oferty kulturalnej biblioteki
  • informacja o ofercie i placówkach wspierających osoby z dysfunkcją wzroku i rodziny