grafika do spotkania

Generator myśli filozoficznej

2 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 w filii nr 54 “ProMediach” (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się kolejne spotkanie Generatora myśli filozoficznej. Młodzi pasjonaci dyskusji na poziomie tym razem porozmawiają na temat: miejsca filozofii w pedagogice. Moderatorem spotkania będzie Hubert Możdżeń ze szczecińskiego Generatora Myśli Humanistycznej.
Zapisy bezpośrednio w filii lub pod numerem telefonu 91 506 50 56 a także mailowo: [email protected]

„Filozofia w pedagogice”
Jak bardzo filozofia i myślenie filozoficzne mogą pomóc w zrozumieniu sensu pedagogiki jako nauce o wychowaniu i edukowaniu dzieci i młodzieży? Spotkanie w formie dyskusji.

2 grudnia, 2021