[Generator Myśli Filozoficznej dla młodzieży]

14 grudnia (środa) o godz. 17:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na kolejną dyskusję na ciekawy temat młodych odbiorców kultury.

„Czy tortury mają słuszność?” to bardzo ważne pytanie dotyczące etyki i moralności społecznej, a odpowiedź pewnie będzie różna w odmiennych kręgach kulturowych i prawnych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Moderatorami Generatora Myśli Filozoficznej dla młodzieży są Paweł Kołodziński oraz Hubert Możdżeń, reprezentujący stowarzyszenie Generator Myśli Humanistycznej.

14 grudnia, 2022