[Generator Myśli Filozoficznej dla młodzieży]

16 listopada (środa) o godz. 17:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) wystartuje kolejna edycja dyskusyjnych spotkań filozoficznych dla młodzieży.

Podczas pierwszej, po wakacyjnej przerwie, rozmowy uczestnicy zastanowią się jaką mądrość wyciągnąć można z mitów oraz czy we współczesnym świecie znaczą one jeszcze coś więcej. A może to już tylko relikt przeszłości?

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Moderatorami Generatora Myśli Filozoficznej dla młodzieży są Paweł Kołodziński oraz Hubert Możdżeń, reprezentujący stowarzyszenie Generator Myśli Humanistycznej.

16 listopada, 2022