kwiatowy motyw ludowy

Folklor w komiksie [TOK]

Na kolejne spotkanie online dyskusyjnego klubu komiksowego – Taktownie O Komiksie zapraszamy 22 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 na platformie ZOOM.

Tematyka spotkania: Folklor w komiksie.

Link do ZOOMa: https://zoom.us/j/94879451094?pwd=Q21TbGt5d2I4U1J4bnRiVzhZTTR3dz09

Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach. Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie

22 lutego, 2021