[Ekipa Seniora]

Serdecznie zapraszamy na regularne comiesięczne spotkania grupy wsparcia osób samotnych [Ekipa Seniora]!

Najbliższy termin: 27 lutego (wt.), godz. 14:00, ProMedia (al. Wojska Polskiego 2)

Naszym zamiarem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni dla wszystkich seniorów, którzy są samotni lub czują się osamotnieni. Na spotkaniach mile widziane będą również osoby, które nie utożsamiają się z tym opisem, ale chcą podzielić się swoją obecnością, wesprzeć, pomóc lub po prostu zaprzyjaźnić z drugim dojrzałym człowiekiem.

Mamy nadzieję spędzić miło czas we wspólnym towarzystwie, porozmawiać, podzielić się własnymi przemyśleniami i doświadczeniami przy kawie i herbacie.

Będzie to nasze pierwsze spotkanie, więc prosimy o otwartość i wyrozumiałość.
Stwórzmy razem coś wartościowego.

Nad spotkaniem będzie czuwała mgr Aneta Krejczy, osoba z doświadczeniem w pracy
z seniorami. Obecnie studentka czwartego roku psychologii, zainteresowana psychogerontologią (pedagogiką i psychologią osób starszych) oraz neuropsychologią.
Z wykształcenia nauczycielka, coachka i terapeutka osób w spektrum autyzmu.

Udział bezpłatny
Nie obowiązują zapisy, ale można poinformować o zamiarze uczestniczenia.

Kontakt:

27 lutego, 2024