Dzieci dzieciom muzycznie [koncert]

26 kwietnia (pt.) o godz. 13:00 zapraszamy najmłodszych (i nie tylko) na koncert „Dzieci dzieciom”.

Tym razem wystąpi dla nas Chór Szkoły Podstawowej nr 63 w Szczecinie, który wykona utwory dziecięce z bajek autorstwa polskich kompozytorów.
Wydarzenie oczywiście odbędzie się w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8).
Wstęp wolny.

Wykonawcy: Chór Szkoły Podstawowej nr 63 w Szczecinie.
Dyrygent: Eliza Nowakowska.
Akompaniament: Piotr Calli, Ewa Rajewicz.

Chór Szkoły Podstawowej nr 63 w Szczecinie to chór szkolny, działający w placówce od kilkunastu lat i skupiający dzieci od 1 do 8 klasy.
Zespół ma w swoim repertuarze utwory dziecięce, szantowe, patriotyczne i ludowe. Bierze czynny udział w życiu szkoły oraz jest laureatem konkursów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się oprawą uroczystości szkolnych, patriotycznych i charytatywnych.

Dyrygentką chóru jest Eliza Nowakowska — absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej i Wydziału Wokalnego na Akademii Sztuki w Szczecinie.

26 kwietnia, 2024