Logo DKK

Dyskusyjny Klub Książki online

Mamy dobrą wiadomość dla Czytelniczek i Czytelników, którzy chcą spotykać się i dyskutować o przeczytanych książkach. Od grudnia startuje nasz Dyskusyjny Klub Książki online. Poprowadzi go Marcin Kulik.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2020 o godz. 17.30 na platformie Zoom. Będziemy omawiać książkę Złe Michała Jana Chmielewskiego. Spotkania odbywać się będą cyklicznie, w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Serdecznie zapraszamy zarówno naszych stałych bywalców, jak osoby nowe, które chcą dołączyć do naszych dyskusji online.

Jak zdobyć książkę na spotkanie?

Pozycję w tradycyjnej, papierowej formie można wypożyczyć w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2). Książka jest dostępna także w formie elektronicznej w aplikacji Legimi. Kod do Legimi można otrzymać we wszystkich filiach naszej biblioteki. Można też wysyłać e-maila z prośbą o podanie kodu na adres [email protected], w treści podając numer karty oraz imię i nazwisko.

Jak dołączyć do spotkania online?

1. Pobierz Zoom ze strony www.zoom.us i przeprowadź szybką i prostą instalację.
To bezpieczny program,  można spokojnie zainstalować go na swoim urządzeniu.
2. Na ok. 5 min przed spotkaniem kliknij w podany LINK do spotkania.
3. Otwórz Zoom Meetings.
4. Sign in – wpisz swoje imię; będzie widoczne dla innych uczestników.
5. Join with computer audio – dzięki temu ustawieniu będziemy mogli się wzajemnie słyszeć.

Aby móc wziąć udział w spotkaniu, niezbędne jest posiadanie mikrofonu. Kamera mile widziana 🙂

LINK DO SPOTKANIA https://zoom.us/j/94867228817?pwd=WTM5THkxUFJlZ3ZmWE5iNGt6eUxQUT09

1 grudnia, 2020