Logo TOPIK

Dekady w komiksie – lata 80. w Stanach Zjednoczonych [Taktownie o Popkulturze i Komiksie]

27 lutego (poniedziałek) o godz. 18:00 tradycyjnie w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) porozmawiamy o popkulturze razem ze Stowarzyszeniem POP-ART.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Omawiając kolejne dekady komiksowe, doszliśmy wreszcie do lat 80., niesamowicie płodnych w tytuły i twórców na całym świecie.

Aby więc nie przesycić się tematem, podzielimy go sprawiedliwie. Na spotkaniu w lutym wybierzemy się „za Wielką Wodę”, aby omówić kultowe tytuły komiksowe ze Stanów Zjednoczonych.
A w kwietniu dokończymy podróż przez Europę i Azję.

Propozycje komiksów do dyskusji można nadsyłać mailowo: [email protected]

27 lutego, 2023