grafika do spotkania

Czy żywienie ma znaczenie? Spotkanie z dla seniorów.

Serdecznie zapraszamy 16 listopada na godz. 13.00 do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na prelekcję dietetyczki mgr Ewy Sakwy
“Czy żywienie ma znaczenie? Wpływ odżywiania na zdrowie seniora”
w ramach “Cyklu spotkań dla seniorów”.
Celem spotkania jest odpowiedzenie na pytania:
– Jaka dieta jest najodpowiedniejsza dla seniora?
– Jaki wpływ na życie seniora mogą mieć drobne modyfikacje jadłospisu?

Uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki zdrowemu żywieniu można poprawić swoje codzienne funkcjonowanie, a nawet cofnąć niektóre z niekorzystnych zmian w organizmie.

mgr Ewa Sakwa – specjalistka z zakresu dietetyki i psychodietetyki z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu i Podyplomowego Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Zwracanie uwagi na dwie sfery funkcjonowania człowieka, psychicznej i fizycznej, daje jej możliwość pełnego zrozumienia pacjenta. Wierzy, że jest to sposób na znalezienie drogi do zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia każdego z nich.

Zapisy:
mail: [email protected]