Czy serial koreański to naprawdę taka drama? [Annyeong! Trzynastkowy Klub Kulturowy]

Na kolejnym spotkaniu w filii nr 13 (ul. Księżnej Zofii 2) skupimy się na fenomenie serialu koreańskiego.

Jak długie są serie tv, jakie tytuły cieszą się większą popularnością i co jest wyróżnikiem charakteryzującym koreańskie produkcje?
Od tego tematu zaczniemy rozmowę 4 kwietnia (czw.) o godz. 17:30.

Na przykładzie krótkich filmów dostępnych na platformie YouTube, przyjrzymy się też „społeczności” koreańskich fanów — najlepszych na świecie czy jednak może szkodliwych wobec swych idoli?

A na koniec zostawimy k-pop, ale nie będzie to słodka wisienka na torcie, bo rozmawiać będziemy o ciemnych stronach przemysłu muzycznego w Korei.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych koreańskim społeczeństwem i modą na Koreę Południową.

4 kwietnia, 2024