Czy jestem odpowiedzialny za siebie i innych? [Generator Myśli Filozoficznej dla młodzieży]

11 maja (czwartek) o godz. 17:00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się ostatnie spotkanie dyskusyjne o filozofii dla młodzieży w roku szkolnym 2022/23.

Odpowiedzialność społeczna — to temat znany wszystkim, którzy choć raz zetknęli się z etyką, który wciąż pobudza do rozmów i potrafi spędzić sen z powiek.
Warto się zastanowić, podyskutować i poddać refleksji nasze własne postępowanie.

Na kolejne tematy w cyklu [Generator Myśli Filozoficznej] zapraszamy już od nowego roku szkolnego! Udanych wakacji!

Organizatorem spotkań dyskusyjnych jest Stowarzyszenie Generator Myśli Humanistycznej.

11 maja, 2023