Czerwony — historie indywidualne [wernisaż]

Na wernisaż kolejnej wystawy w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy 6 września (środa) o godz. 18:00.

Jeden kolor a jak wiele znaczeń, jak wiele opowieści, historii zapisanych na jednej fotografii.
Czerwony – to kolor emocji, energii, miłości, ale także podkreślenie, symbol, punkt, wykrzyknik. Czerwień jako tło lub bohater. Jego odcienie, barwa.
Jeden kolor a tak wiele możliwości.

Indywidualne historie namalowane światłem przez członków Fotoklubu Zamek oglądać można
od 6 września przez miesiąc w godzinach pracy ProMediów (pn.- pt., godz. 8-20).

CZERWONY — HISTORIE INDYWIDUALNE — poznajcie je.

Autorzy prac:
Andrzej Czapiewski, Andrzej Krupiński, Andrzej Wizimirski, Anna Czerwik, Artur Klimek, Beata Bogusławska, Bożena Żylińska, Danuta Borek, Joanna Lebioda, Jolanta Lalak, Krzysztof Lachowicz, Marek Bogdziński, Marta Płachta, Monika Mazurek, Paweł Kozanecki, Piotr Kaźmierczak, Regina Nowotarska, Stanisław Bąbolewski, Wojciech Szlachcikowski.

6 września, 2023