Czerwona ziemia. Spotkanie z Marcinem Mellerem

6 czerwca (poniedziałek) o godz. 18:00 gościem filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) będzie Marcin Meller przy okazji premiery jego nowej powieści pt. “Czerwona ziemia”. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Książkę będzie można zakupić podczas spotkania.

„Rok 1996. Wiktor Tilszer, młody dziennikarz, przemierza Afrykę wzdłuż i wszerz, przeżywając prawdopodobnie najpiękniejszą i jednocześnie najbardziej ryzykowną przygodę swojego życia.

Rok 2020. Marcin Tilszer, syn uznanego reportera, rusza śladami ojca do Ugandy, jednak nigdy nie dociera do Gulu, z którego 25 lat wcześniej jego ojciec ledwo uszedł z życiem.

Trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony, nieodkładalna powieść sensacyjna o ojcowskiej miłości, błędach przeszłości i ich konsekwencjach. Ależ to się czyta! Przygotujcie się na największą przygodę tego roku.”

Marcin Meller – jeden z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy, reporter „Polityki”, gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24. Razem z żoną Anną DziewitMeller napisał bestsellerowe „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (2011).

Autor zbioru reportaży „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe” (2013) oraz zbiorów felietonów „Sprzedawca arbuzów” (2016) i „Nietoperz i suszone cytryny” (2019).
(materiały promocyjne od Wydawcy)

6 czerwca, 2022