AKTUALIZACJA! Chrześcijaństwo w Indiach [Seniorzy w ProMediach] WYDARZENIE ODWOŁANE

Serdecznie zapraszamy na świąteczną prelekcję podróżniczą pt. „Chrześcijaństwo w Indiach”, która odbędzie się w ramach cyklu [Seniorzy w ProMediach] i szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Prelekcja odbędzie się w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2)
13 grudnia (śr.) o godz. 14:00 i zostanie poprowadzona przez mgr Anetę Krejczy.

Podczas spotkania zobaczymy zdjęcia z Indii związane z tradycją i zwyczajami chrześcijańskimi tamtego regionu. Usłyszymy między innymi o świętach Bożego Narodzenia spędzonych w barwnym Radżastanie i wizycie w Bazylice Matki Bożej Dobrego Zdrowia, która jest miejscem pielgrzymek na południu kraju.

Aneta Krejczy jest kulturoznawczynią i indolożką. W latach 2008-2013 jako nauczycielka Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła na kulturoznawstwie zajęcia dotyczące kultury indyjskiej. Przez kilka lat przygotowywała również studentów Politechniki Wrocławskiej do wyjazdów na indyjską szkołę letnią.

Odbyła kilka podróży na subkontynent indyjski, a także jako stypendystka mieszkała i studiowała w Delhi. Jest współzałożycielką wrocławskiego Instytutu Studiów Azjatyckich i Klubu Podróżnika ISA, była koordynatorką studiów podyplomowych kultura Indii i Tybetu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Kontakt: tel. 91 506 50 56, [email protected]

13 grudnia, 2023