AKTUALIZACJA! Chrześcijaństwo w Indiach [Seniorzy w ProMediach] WYDARZENIE ODWOŁANE

Serdecznie zapraszamy na świąteczną prelekcję podróżniczą pt. „Chrześcijaństwo w Indiach”, która odbędzie się w ramach cyklu [Seniorzy w ProMediach] i szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Prelekcja odbędzie się w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2)
13 grudnia (śr.) o godz. 14:00 i zostanie poprowadzona przez mgr Anetę Krejczy.

Podczas spotkania zobaczymy zdjęcia z Indii związane z tradycją i zwyczajami chrześcijańskimi tamtego regionu. Usłyszymy między innymi o świętach Bożego Narodzenia spędzonych w barwnym Radżastanie i wizycie w Bazylice Matki Bożej Dobrego Zdrowia, która jest miejscem pielgrzymek na południu kraju.

Aneta Krejczy jest kulturoznawczynią i indolożką. W latach 2008-2013 jako nauczycielka Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła na kulturoznawstwie zajęcia dotyczące kultury indyjskiej. Przez kilka lat przygotowywała również studentów Politechniki Wrocławskiej do wyjazdów na indyjską szkołę letnią.

Odbyła kilka podróży na subkontynent indyjski, a także jako stypendystka mieszkała i studiowała w Delhi. Jest współzałożycielką wrocławskiego Instytutu Studiów Azjatyckich i Klubu Podróżnika ISA, była koordynatorką studiów podyplomowych kultura Indii i Tybetu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Kontakt: tel. 91 506 50 56, [email protected]

Data rozpoczęcia
13 grudnia, 2023
14:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content