Australia i Fidżi. Spotkanie z Michałem Cessanisem ODWOŁANE!

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS SPOTKANIE NIE ODBĘDZIE SIĘ!

19 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie podróżnicze poświęcone Australii i Oceanii, które poprowadzi Michał Cessanis.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie dla ograniczonej liczby osób w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku.

Michał Cessanis – wicenaczelny magazynu National Geographic Traveler, autor telewizyjnej serii podróżniczej Do zobaczenia w Dzień Dobry TVN. Człowiek żyjący wiecznie na walizkach. Autor książek podróżniczych „Made in China” oraz „Opowieści z pięciu stron świata”.

Kamperem przez Australię Zachodnią. Śniadania na plaży, noce pod gwiazdami 
Wyruszyłem w podróż przez południową część Australii Zachodniej i poczułem się jak tutejsi koczownicy, dla których przemierzanie kamperem swojego kontynentu jest sposobem na życie. 

Fidżi. Krzyczysz bula! i już się uśmiechasz
To niesamowite, że w ciągu niespełna dwustu lat Fidżyjczycy z ludożerców zmienili się w jeden z najsympatyczniejszych narodów.  Michał Cessanis zabierze nas w podróż przez niezwykły archipelag wysp, którym grozi zatonięcie.

KOLORY KULTURY
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu “Kolory kultury”. W ramach projektu proponujemy miesiące tematyczne poświęcone różnym regionom świata. Podczas każdego z nich odbywają się spotkania autorskie i podróżnicze, warsztaty, prelekcje tematyczne oraz wystawy literatury z danego regionu. Oprócz włączania się w organizację cyklicznych Dni Niemieckich, Dni Skandynawskich, czy Dni Języków Europejskich, zapraszamy do współpracy podróżników, pisarzy i lokalne organizacje zajmujące się innymi kulturami. 

Data rozpoczęcia
19 lipca, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content