Australia i Fidżi. Spotkanie z Michałem Cessanisem ODWOŁANE!

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS SPOTKANIE NIE ODBĘDZIE SIĘ!

19 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie podróżnicze poświęcone Australii i Oceanii, które poprowadzi Michał Cessanis.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie dla ograniczonej liczby osób w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku.

Michał Cessanis – wicenaczelny magazynu National Geographic Traveler, autor telewizyjnej serii podróżniczej Do zobaczenia w Dzień Dobry TVN. Człowiek żyjący wiecznie na walizkach. Autor książek podróżniczych „Made in China” oraz „Opowieści z pięciu stron świata”.

Kamperem przez Australię Zachodnią. Śniadania na plaży, noce pod gwiazdami 
Wyruszyłem w podróż przez południową część Australii Zachodniej i poczułem się jak tutejsi koczownicy, dla których przemierzanie kamperem swojego kontynentu jest sposobem na życie. 

Fidżi. Krzyczysz bula! i już się uśmiechasz
To niesamowite, że w ciągu niespełna dwustu lat Fidżyjczycy z ludożerców zmienili się w jeden z najsympatyczniejszych narodów.  Michał Cessanis zabierze nas w podróż przez niezwykły archipelag wysp, którym grozi zatonięcie.

KOLORY KULTURY
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu “Kolory kultury”. W ramach projektu proponujemy miesiące tematyczne poświęcone różnym regionom świata. Podczas każdego z nich odbywają się spotkania autorskie i podróżnicze, warsztaty, prelekcje tematyczne oraz wystawy literatury z danego regionu. Oprócz włączania się w organizację cyklicznych Dni Niemieckich, Dni Skandynawskich, czy Dni Języków Europejskich, zapraszamy do współpracy podróżników, pisarzy i lokalne organizacje zajmujące się innymi kulturami. 

Data rozpoczęcia
19 lipca, 2021
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Jak formowała się budowa geologiczna i rzeźba Pomorza? Wykład

Jak formowała się budowa geologiczna i rzeźba Pomorza? Wykład

27 października, 2021
18.00
Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

4 listopada, 2021
19.00
Poniemieckie. Spotkanie z Karoliną Kuszyk

Poniemieckie. Spotkanie z Karoliną Kuszyk

8 listopada, 2021
18.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content