Powrót do krainy czarów [Wakacje w bibliotece]

Wakacje to czas odpoczynku i zabaw, ale też idealna pora na zdobycie dodatkowej wiedzy, czy odkrycie nowego hobby.

Z pewnością pomoże Wam w tym nasza wakacyjna oferta, bo mamy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.
Konkursy, turnieje, warsztaty i wiele więcej aktywności czeka na Was w filiach bibliotecznych na terenie całego Szczecina. Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

” Powrót do krainy czarów”
Podążając za białym królikiem, wskoczmy do zaczarowanej nory i przypomnijmy sobie wspaniałą przygodę „Alicji w krainie czarów”.
Podczas zabawy, dzieci będą mogły poczuć się jak jedna z postaci z krainy czarów, tworząc własne akcesoria charakterystyczne dla bohaterów baśni.

Aby każdy biały królik mógł stworzyć swój zegar, a królowe kier mogły mieć własny wachlarz i koronę, prosimy o zapisywanie się osobiście bądź dzwoniąc pod numer 91 42 27 109.

Termin: 29.08, godz. 13:30

29 sierpnia, 2023