Annyeong! Trzynastkowy Klub Kulturowy

Witamy Was po koreańsku! Mówimy “Annyeong!”, czyli ‘Cześć!” zapraszając na nowy cykl spotkań w filii nr 13 (ul. Ks. Zofii 2).

Już 7 marca (czw.) o godz. 16:30 rusza [Trzynastkowy Klub Kulturowy], w którym opowiemy
o różnych aspektach życia społecznego i kulturalnego w Korei Południowej.

Martyna, pomysłodawczyni i moderatorka cyklu przywita Was serdecznie w progach biblioteki.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym krajem Azji, na którego ogólnoświatowa moda rozkwitła kilka lat temu. Nie ma znaczenia czy jesteście znawcami tematu, czy chcecie dopiero nimi zostać.

Podczas swobodnych dyskusji porozmawiamy o różnych tematach, np. sytuacji kobiet w Korei Południowej, fenomenie formatu seriali koreańskich i muzyki lub kulturze jedzenia i picia. Postaramy się wspólnie poszerzać horyzonty w temacie, także omawiając książki, filmy, seriale i inne gałęzie (pop)kultury.

Będziemy otwarci także na Wasze propozycje tematów, które możemy omówić na kolejnych spotkaniach klubu.

Na pewno zaszczepimy w Was nutkę fascynacji i udzielimy informacji o źródłach, z których można czerpać wiedzę. A książki o Korei Południowej znajdziecie w naszych filiach, gotowe
do wypożyczenia.

Wstęp na spotkanie jest wolny, także przybywajcie, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy
i przyjemnie spędzić czas.

7 marca, 2024