Wernisaż wystawy Tomasza Gruszczyńskiego – fotorelacja

4 sierpnia w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) Tomasz Gruszczyński zaprezentował swoje prace w ramach wystawy „Owoce zmagań twórczych”.

Artysta odpowiadał na pytania, dotyczące jego inspiracji twórczych, sposobów tworzenia poszczególnych obrazów oraz oraz wpływu ich powstania na jego rozwój.

Obrazy będzie można oglądać przez cały sierpień, w godzinach pracy ProMediów.

Data publikacji
5 sierpnia, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Współpraca z Aresztem Śledczym

Miło nam poinformować, że po raz kolejny przekazaliśmy książki przebywającym w Areszcie Śledczym przy ul. Kaszubskiej 28 osadzonym. Nikogo nie wykluczamy 🤗 Dobry Czytelnik to chętny Czytelnik ☺
 

Gra miejska „Zaczytany Szczecin”

Między 1 a 5 sierpnia chętni przygód szczecinianie i szczecinianki mogli wziąć udział w grze miejskiej, która wieńczyła trzymiesięczny projekt pn. „Zaczytany Szczecin”. Do wyboru były 3 warianty gry:– kryminalna– fantastyczna– romantyczna Zawodnicy dzielnie rozwiązywali zadania. Stawką były atrakcyjne nagrody,...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content