Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że nasze filie biblioteczne ponownie są otwarte dla Czytelników. Oczywiście w ograniczonym zakresie i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Uwaga! Nie wszystkie filie są otwarte, zmieniają się też godziny otwarcia, dlatego prosimy sprawdzać te informacje na bieżąco na podstronie FILIE

Na tym etapie możliwe będzie tylko wypożyczanie i zwracanie książek i płyt. Dla Czytelników nie będą dostępne czytelnie, ani stanowiska komputerowe. Każda osoba przychodząca do biblioteki zobowiązana jest do zdezynfekowania rąk oraz noszenia maseczki. Należy też zachować odstęp 2 m od innych Czytelników. Niedozwolone jest korzystanie z biblioteki przez osoby wykazujące oznaki choroby. 

Zwrócone pozycje podlegają kwarantannie, podczas której nie są dostępne dla Czytelników. 

Biblioteka nadal nie organizuje wydarzeń kulturalnych, lekcji bibliotecznych, spotkań Dyskusyjnych Klubów Książki, ani innych spotkań dla Czytelników. Nie przyjmujemy też darów. 

Data publikacji
3 maja, 2020
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Biblioteka nieczynna 14 sierpnia

 

Balladyna. Czytaj z nami!

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie po raz kolejny włącza się w akcję Narodowego Czytania. Tegoroczna odsłona odbędzie się 5 września i poświęcona będzie „Balladynie” Juliusza Słowackiego. Ze względu na środki ostrożności, nasze wydarzenie będzie miało charakter zdalny. W tym roku...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content