Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że nasze filie biblioteczne ponownie są otwarte dla Czytelników. Oczywiście w ograniczonym zakresie i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Uwaga! Nie wszystkie filie są otwarte, zmieniają się też godziny otwarcia, dlatego prosimy sprawdzać te informacje na bieżąco na podstronie FILIE

Na tym etapie możliwe będzie tylko wypożyczanie i zwracanie książek i płyt. Dla Czytelników nie będą dostępne czytelnie, ani stanowiska komputerowe. Każda osoba przychodząca do biblioteki zobowiązana jest do zdezynfekowania rąk oraz noszenia maseczki. Należy też zachować odstęp 2 m od innych Czytelników. Z tego powodu ograniczona zostanie liczba osób, które mogą przebywać jednorazowo w bibliotece. Liczba ta jest zależna od wielkości danej filii. Niedozwolone jest korzystanie z biblioteki przez osoby wykazujące oznaki choroby. 

Termin zwrotu pozycji wypożyczonych przed zamknięciem filii zostaje automatycznie przedłużony do 1 czerwca 2020. Zwrócone pozycje podlegają kwarantannie, podczas której nie są dostępne dla Czytelników. 

Biblioteka nadal nie organizuje wydarzeń kulturalnych, lekcji bibliotecznych, spotkań Dyskusyjnych Klubów Książki, ani innych spotkań dla Czytelników. Nie przyjmujemy też darów. 

Data publikacji
3 maja, 2020
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

TOP 5 [maj 2020]

Tytuły, które cieszyły się największą popularnością Czytelników naszej biblioteki w maju.
 

Sekret pustej książki. Recenzja książki Marty Kucharz

Książki skrywają w sobie tajemnice, ale Hania nie lubi czytać. Według niej, czytają tylko nudziary. Kiedy wraz z rodzicami zmienia miejsce zamieszkania, jest zła i naburmuszona. Zostawiła swoich przyjaciół, kolegów z klasy, swoją szkołę. Boi się, czy odnajdzie się w...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content