pęk kluczy

UWAGA! W sobotę 20 marca nieczynne!

W najbliższą sobotę, 20 marca, wszystkie nasze filie będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Od poniedziałku, 22 marca zapraszamy do naszych filii, funkcjonujemy bez zmian, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Data publikacji
19 marca, 2021

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Przedłużamy terminy zwrotów do 4 maja

Ze względu na sytuację pandemiczną i w trosce o komfort naszych Czytelników, termin zwrotu bieżących wypożyczeń przedłużamy do 4 maja. UWAGA! Prolongata nie obejmuje pozycji, na których już ciążą zaległe opłaty! Równocześnie zachęcamy do minimalizowania czasu przebywania w bibliotece, korzystania...

Tydzień atrakcji na otwarcie nowej filii biblioteki [AKTUALIZACJA]

Już 10 kwietnia o godz. 9.00 zostanie udostępniona mieszkańcom Szczecina nowa filia Miejskiej Biblioteki Publicznej, która mieści się przy pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.