pęk kluczy

UWAGA! W sobotę 20 marca nieczynne!

W najbliższą sobotę, 20 marca, wszystkie nasze filie będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Od poniedziałku, 22 marca zapraszamy do naszych filii, funkcjonujemy bez zmian, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Data publikacji
19 marca, 2021

Zobacz też inne aktualności

Zaktualizowane zasady funkcjonowania biblioteki

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniami RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób, ale z wolnym dostępem do półek.

Kryminał czai się wszędzie

Kryminał czai się wszędzie, a z naszych wieloletnich doświadczeń bibliotekarskich wynika, że czytelnicy chętnie sięgają po kryminały. Dlatego chcemy zaserwować

Poezja miasta

Trudna, niezrozumiała, elitarna? Czy tylko taka może być poezja? Naszym zdaniem – wcale nie! Poezja jest bliska każdemu i dla każdego dostępna. To właśnie chcemy udowodnić wszystkim malkontentom. Oczywiście zapraszamy również tych przekonanych – w naszym projekcie “Poezja miasta” każdy...