fragment półki z książkami

Uwaga! Filie nieczynne podczas majówki

od 1 do 3 maja wszystkie nasze filie będą nieczynne. Zapraszamy ponownie po majówce.

Data publikacji
29 kwietnia, 2021

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Kryminał czai się wszędzie

Kryminał czai się wszędzie, a z naszych wieloletnich doświadczeń bibliotekarskich wynika, że czytelnicy chętnie sięgają po kryminały. Dlatego chcemy zaserwować

Nowe oferty pracy w bibliotece

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? To dobry moment, ponieważ rekrutujemy! Poszukujemy aż 3 pracowników do naszej biblioteki: Miejsce pracy: siedziba i sieć filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie.