informacja o aktualizacji systemu

Tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu biblioteki

Szanowni Czytelnicy

Informujemy, że w dniach 24-29 sierpnia 2020 aktualizujemy system biblioteczny Prolib.

W związku z tym filie będą funkcjonowały w ograniczonym zakresie:
– umożliwiamy zwroty dokumentów,
– wstrzymane zostaną wypożyczenia i prolongaty.

Okres ten nie będzie uwzględniany przy definiowaniu terminów zwrotów, ważności zamówień, rezerwacji oraz opłat.

Zablokowany będzie także dostęp do katalogu OPACWWW.

Za utrudnienia przepraszamy.

Data publikacji