Terminale płatnicze w naszej bibliotece

Od 1 lipca 2020 we wszystkich naszych filiach funkcjonują terminale płatnicze. Dzięki temu można płacić kartą lub BLIKiem za korzystanie z usług dostępnych w bibliotece. W ten sam sposób można uiszczać opłaty za nieterminowy zwrot wypożyczonych pozycji oraz zapłacić za zakup w naszym sklepie (w przypadku odbioru osobistego).

Usługę oferujemy w odpowiedzi na liczne prośby naszych Czytelników o wprowadzenie takiej funkcjonalności. Jest to forma płatności wygodna i powszechnie stosowana w wielu miejscach, a co najważniejsze w obecnej sytuacji – bezpieczniejsza od płatności gotówkowych, jeżeli chodzi o zagrożenie epidemiczne.

Liczymy na to, że terminale spotkają się z pozytywnym przyjęciem naszych Czytelników.

Data publikacji
1 lipca, 2020