Grafika Święta Wolnych Książek

Święto Wolnych Książek!

W czerwcu obchodzimy Święto Wolnych Książek. Celem tego wydarzenia jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej ilości książek. Co roku realizowane jest w 3. tygodniu czerwca. Historia akcji sięga roku 2003. Pomysł zrodził się z chęci uświetnienia bookcrossingu i zaktywizowania entuzjastów czytania.

Chcemy podzielić się z Wami radością czytania!

Przygotowaliśmy tego dnia akcje bookcrossingowe w kilku miejscach Szczecina!

Możecie znaleźć nas:

  • Od godziny 13:30 w Parku im. Stanisława Nadratowskiego
  • Od godziny 13:30 w okolicach filii nr 48 (ul. Rydla 93)
  • Od godziny 16:00 na pl. Adamowicza

Dodatkowo bookcrossing na placu Adamowicza zakończymy w orientalnym stylu!

Pokażemy Wam zbiór mang, znajdujący się w naszej bibliotece przy pl. Lotników 7.

Potem razem wyruszymy do kolejnej filii, po drodze zaliczając sesję fotograficzną w plenerze. Zwieńczeniem naszego spaceru będzie spotkanie [Klubu Miłośników Mangi Isekai], które rozpocznie się o godz. 17:30 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2).

Data publikacji
6 czerwca, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Pisz i polecaj! Konkurs na recenzję

Czy zdarzyło się Tobie zapomnieć o całym świecie czytając książkę? Czy masz książkę, po którą warto sięgnąć? Jeśli tak, to masz okazję, by podzielić się informacją o niej z innymi osobami. Zapraszamy Cię do udziału w konkursie na recenzję „Pisz...
 

Nowe Kody Legimi od 4 czerwca

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content