Prowadzący spotkanie w rozmowie z gościem. Po lewej stornie Pani tłumacząca na język migowy

Styczniowo w ProMediach [fotorelacja]

Od początku nowego roku, staramy się wypełniać mapę wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców naszego miasta. Poniżej fotorelacje z trzech wydarzeń z mijającego tygodnia.

W poniedziałek (16.01) filia nr 54 ponownie zapełniła się fanami mangi i anime, przybywając na 2. spotkanie Isekai’a Klubu Miłośników Mangi. Były dyskusje o ulubionych tytułach, quizy oraz wspólne zdjęcia.

We wtorek (17.01) o kryminały, inspiracje pisarskie oraz spędzanie czasu wolnego pytaliśmy Adriana Bednarka – autora cyklu o Kubie Sobańskim oraz innych powieści thrillerów.

W środę (18.01) wszyscy chętni na rozwijanie swoich zdolności manualnych oraz ciekawych rozmów, mogli wziąć udział w nowym cyklu warsztatowym [Coś z niczego]. Na pierwszych zajęciach prowadząca pokazała jak tworzyć wiklinę papierową.

Śledźcie zakładkę Wydarzenia na naszej stronie www oraz profil na fb, a na pewno znajdziecie atrakcję, która Was osobiście zainteresuje.

Data publikacji
20 stycznia, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Zasady dystrybucji kodów LEGIMI i EMPIK GO w czerwcu!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi i Empik Go. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania...
 

Wirtualne spacery

Wirtualny spacer po naszych filiach? Czemu nie? Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, dzięki któremu możecie poznać nasze filie! Wirtualne spacery pozwolą Wam zwiedzić filie, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz obejrzeć wiele zdjęć. Co dwa tygodnie będziecie mogli poznawać...
 

Relacje z wydarzeń w filii nr 36

W kwietniu i maju z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Tygodnia Bibliotek w naszej filii bibliotecznej gościliśmy grupy przedszkolaków z PP 50 Gama, oraz z Przedszkola i Żłobka Małe Omnibuski. Na spotkaniach przedszkolaki dowiedziały się jak korzystać...
 

Tydzień Czytania Dzieciom w naszej bibliotece

”Książka jest jak ogród” to hasło XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który odbędzie się w dniach 1 -7 czerwca 2023 r. Organizatorem wielkiego święta czytania jest Fundacja ABC XXI — Cała Polska czyta dzieciom, która od ponad dwudziestu lat prowadzi...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content