Przerwa techniczna w działaniu Sklepu MBP

Drodzy Klienci,

planujemy przerwę techniczną w działaniu Sklepu MBP od 25 kwietnia do 31 maja.

W tym czasie strona sklepu będzie nieczynna i nie będziemy przyjmować zamówień, zajęci przenoszeniem naszych zasobów do nowego, lepszego magazynu.

Zamówienia złożone do 24 kwietnia do godz. 23:59 zrealizujemy w zwyczajnym terminie, przed przeprowadzką – jeśli więc macie coś upatrzonego, nie zwlekajcie.

Data publikacji
21 kwietnia, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Nowości w IBUK libra

Książki w wersjach elektronicznych cieszą się coraz większym uznaniem wśród czytelników. Posiadanie na jednym urządzeniu dostępu do setek tytułów jest dla wielu największą zaletą czytania e-booków. W naszej ofercie oprócz dostępu do dwóch najpopularniejszych aplikacji, czyli Legimi i Empik Go,...
 

„Czytamy, polecamy - recenzje czytelników”

Środa – pora na recenzję. Tym razem, w ramach akcji „Recenzje w dobrym smaku” nasza czytelniczka Julia Chowańska, zrecenzowała dla nas książkę Joanny Bator pt.: „Gorzko, gorzko”. Patchwork z kobiecych emocji – recenzja książki Joanny Bator pt.: Gorzko, gorzko Wydane...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content