Grupa ludzi na spotkaniu o mandze

Przedświątecznie w ProMediach

Coraz bliżej Święta, ale jeszcze póki nastaną zorganizowaliśmy w filii ciekawe wydarzenia dla różnych odbiorców kultury. Zapraszamy do obejrzenia foto-galerii.

14 grudnia przewodniczka miejska Małgorzata Duda opowiedziała najmłodszym czytelnikom kilka bardziej lub mniej znanych legend pomorskich. Dodatkowo spotkanie zorganizowaliśmy w ramach projektu „Zobacz i usłysz kulturę”, dlatego przetłumaczone zostało na język migowy przez Panią Ewę Spychałę.

15 grudnia nasza filia nr 54 wypełniła się fanami komiksów japońskich, chcąc porozmawiać o wątkach świątecznych pokazywanych w wielu tytułach mangowych. Artur i Daria, moderujący „Isekai” Klub Miłośników Mangi, wprawili w dobry nastrój wszystkich uczestników popkultury.

16 grudnia podczas wernisażu prac malarskich, autor Filip Kopiecki opowiedział o swoich ulubionych technikach malowania oraz tytułowych „kolejnych efemerach”.

Data publikacji
19 grudnia, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Ferie w bibliotece

Zbliżają się zimowe ferie 2023! Zapraszamy dzieci do udziału w wielu wydarzeniach, które organizujemy w kilku naszych filiach bibliotecznych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Filia nr 2 (ul. Sikorskiego 10) przygotowała cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku...
 

Wirtualne spacery

Wirtualny spacer po naszych filiach? Czemu nie? Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, dzięki któremu możecie poznać nasze filie! Wirtualne spacery pozwolą Wam zwiedzić filie, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz obejrzeć wiele zdjęć. Co dwa tygodnie będziecie mogli poznawać...
 

Zimowy wieczór z poezją [fotorelacja]

W ProMediach 2 lutego 2023 roku odbył się pierwszy Zimowy wieczór poezji, który został poświęcony twórczości Wisławy Szymborskiej. Wydarzenie uświetnili uczniowie z Koła Teatralnego oraz Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie pod kierownictwem Pani Lidii Wasilewskiej. Młodzież...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content