przedłużamy termin zwrotów do 5 maja

Przedłużamy terminy zwrotów do 4 maja

Ze względu na sytuację pandemiczną i w trosce o komfort naszych Czytelników, termin zwrotu bieżących wypożyczeń przedłużamy do 4 maja.

UWAGA! Prolongata nie obejmuje pozycji, na których już ciążą zaległe opłaty!

Równocześnie zachęcamy do minimalizowania czasu przebywania w bibliotece, korzystania z publikacji elektronicznych oraz zamawiania książek do wypożyczenia za pośrednictwem elektronicznego konta czytelnika.

Data publikacji
8 kwietnia, 2021