Po festiwalu. Podcasty z OKOlic Literatury

Festiwal OKOlice Literatury za nami, ale to nie koniec obcowania ze spotkaniami, który odbyły się pod koniec października. Teraz możecie wysłuchać podcastów z rozmów i debat festiwalowych. Zachęcamy zarówno tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tegorocznej edycji, jak i tych, którzy chcą jeszcze raz ich posłuchać.

Na początek ukazują się trzy piątkowe rozmowy, czyli spotkanie z Agnieszką Wójcińską oraz panele: z Jurijem Andruchowyczem i Ziemowitem Szczerkiem oraz Pawłem Semmlerem i Pawłem Pieniążkiem. W kolejnych dniach będziemy publikować kolejne rozmowy.

Nasz podcasty znajdziecie na kilku platformach. Wystarczy, że wpiszecie „OKOlice Literatury” m.in. w Spreakerze, Spotify, iTunes czy Google Podcast. Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji
9 października, 2020