Zapraszamy na drugą edycję wakacyjnego turnieju w Brawlhallę – grę łączącą walkę do ośmiu graczy (każdy na każdego) z platformówką. Celem rozgrywki jest pokonanie przeciwników, przy jednoczesnym unikaniu upadku w przepaść.
Gra jest darmowa, więc przed turniejem można poćwiczyć na swoim smartfonie/komputerze/Xboxie/Playstation/Switchu.
Dla osób, które zajmą pierwsze trzy miejsca, czekają nagrody.
Dla osób w wieku 10-15 lat
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapis: osobiście w filii lub telefonicznie pod numerem 91 506 50 58.