Pisz, jedz lody i pij kawę, czyli „Recenzje w dobrym smaku”.


Uwaga, uwaga – startuje smaczna akcja!

Czytasz książki? Pijesz kawę i lubisz lody? Jeśli na te pytania odpowiedziałaś/łeś ‘tak’ to nie masz wyboru, musisz napisać recenzję! 

Razem z kawiarnio-księgarnią Między Wierszami zapraszamy do akcji „Recenzje w dobrym smaku”. Od 1 kwietnia do końca maja pierwsze 10 osób, które w danym miesiącu napiszą recenzję będą mogły cieszyć się dobrym smakiem porcji lodów lub kawy z kawiarni Między Wierszami. W każdym miesiącu mamy dla Was 5 kaw (do wyboru: americano, white americano, cafe latte, cappuccino, flat white, espresso, espresso macchiato, doppio espresso, late macchiato) lub 5 porcji lodów (1 porcja to dwa smaki z aktualnej oferty w lokalu).

Smaczna nagroda przysługuje pierwszym 10 osobom, które na adres [email protected] prześlą recenzję dowolnej książki. Recenzja nie może być krótsza niż 1 strona A4 (ok. 2500 znaków ze spacjami). Jedna osoba może wziąć udział w zabawie jeden raz w miesiącu. Przysyłając recenzję, napiszcie który przysmak wybieracie.

To co? Gotowi? Kawa i lody czekają!

Partnerem akcji jest kawiarnia-księgarnia Między Wierszami.

Data publikacji
31 marca, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Czytniki e-booków już są w ProMediach!

Mamy dla Was nową ofertę! Już są czytniki e-booków Pocketbook Touch Lux 5 do wypożyczania w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Czytniki nie obciążają wzroku, posiadają opcję regulowania rozmiaru czcionki. Jako pierwszy z serii Touch Lux został wyposażony w podświetlenie SMARTlight, które...
 

[Czytaj PL]

Trwa akcja Czytaj PL. Każdego dnia w listopadzie umożliwia dostęp do kilkunastu ebooków i audiobooków.Jest w 100 % darmowa. Wśród osiemnastu bestsellerów można znaleźć wiele uznanych nazwisk. Max Czornyj, Katarzyna Puzyńska, Dominika Słowik to tylko niektóre z nich. Każdy użytkownik...
 

Żywa Biblioteka [fotorelacja]

Żywa biblioteka na zdjęciach! Podczas wydarzenia mieliście okazję porozmawiać z naszymi żywymi książkami oraz uczestniczyć w warsztatach z komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! Wydarzenie organizowane w ramach Programu EFS Wiedza, Edukacja i Rozwój.
 

Wystawa prac komiksowych (Zaczytany Szczecin).

Wystawa w wersji ZINA
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content