Piknik literacki

Piknik literacki. Zasmakuj w Tokarczuk

Zapraszamy na piknik literacki poświęcony twórczości Olgi Tokarczuk. O najważniejszych wątkach i języku w literaturze noblistki rozmawiać będą Tatiana Czerska i Mariusz Strzeżek. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert „Muzyka w przestrzeni”. Szczegółowe informacje znajdują się w wydarzeniu na Facebooku.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Szczecina #mikrodotacje #Sektor3

Data rozpoczęcia: 18 września 2020, godz. 16:00
Miejsce: Rynek Sienny, 70-542 Szczecin, Polska