Napis e-sklep na tle półek z książkami

Opłaty za zamówienia z e-sklepu

W związku z aktualizacją systemu bibliotecznego do 28 sierpnia 2020 nie ma możliwości opłacania zamówień z e-sklepu w gotówce. Płatność przy odbiorze można zrealizować tylko i wyłącznie wpłatą bezgotówkową. Za utrudnienia przepraszamy.

Data publikacji
26 sierpnia, 2020

Zobacz też inne aktualności

Ponowne otwarcie biblioteki od 1 grudnia

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia ponownie otwieramy dla Was nasze filie! Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Szepty na wzgórzach [recenzja]

„Szepty na wzgórzach” to drugi tom cyklu „Opowieści Starych Drzew” autorstwa Agnieszki Osikowicz-Chwai. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Alegoria.

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.