OKOlice Literatury 2023 na półmetku [fotorelacja]

Nasz tegoroczny festiwal literatury non-fiction trwa w najlepsze. W pierwszym i drugim dniu wydarzenia rozmawialiśmy, słuchaliśmy i obcowaliśmy z reportażem w kilku odmianach.

Bernadetta Darska oraz Paulina Surniak podczas panelu dyskutowały o kondycji reportażu po 2010 r. Spotkanie moderował Gabriel Augustyn.

O temat łączenia reportażu literackiego oraz badawczej pracy naukowej dr. Barbarę Patlewicz pytał dr hab. prof. US Eryk Krasucki (oboje reprezentujący Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego).

Gościliśmy także twórczynie projektu „Torba reportera i podcastera” – czyli Hannę Bogoryję-Zakrzewską oraz Katarzynę Błaszczyk.
Panie przybliżyły swoją misję „produkcji podcastów od A do Z” oraz szkolenia młodych pasjonatów takiej formy reporterskiej. Rozmowę prowadziła MAłgorzata Frymus.

Data publikacji
27 października, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Kody Legimi i Empik Go od 4 grudnia (pn.) 2023 r.

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Kontynuujemy nabór do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w f7!

Dużo czytasz i masz potrzebę rozmowy o książkach w szerszym gronie? A może czujesz się mniej pewnie w dyskusji, ale chcesz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach? Ciekawią Cię nowości wydawnicze, które często są wypożyczane albo trudniej dostępne? Czekamy na Ciebie,...
 

Akcja szyta na miarę!

Czytaj PL – 9. edycja największego w Polsce projektu promującego czytelnictwo startuje już dziś – 2 listopada!W tym roku przebiegnie pod hasłem „Akcja szyta na miarę”. Jej organizatorzy stawiają na różnorodność, inkluzywność i łatwą dostępność przekonując, że czytanie jest naprawdę dla...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content