Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki 7

Terminy spotkań: każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 17.00
Prowadzenie: Katarzyna Fertała

Najbliższe spotkanie
Na spotkanie organizacyjne zapraszamy po wakacjach, 30 września o godz. 17.00. Chętni mogą zapisać się osobiście: Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8, telefonicznie: 91 506-50-58 lub mailowo: [email protected]

Zabierzcie ze sobą ulubioną książkę!

O naszym Klubie

Czytasz? Oglądasz filmy lub seriale? Chciałbyś/chciałabyś podzielić się z kimś swoją opinią lub posłuchać, co myślą inni? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Dla Kogo?
Dla młodzieży w wieku 14-17 lat, która lubi czytać i dzielić się z innymi opinią o literaturze. Dla osób, które poza czytaniem chętnie oglądają seriale/filmy i z przyjemnością porównują je do przeczytanej książki.

Kiedy i gdzie?
Spotkania MDKK odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca, od września 2021 roku w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie przy placu Matki Teresy z Kalkuty 8.

Jakie książki?
Co miesiąc wspólnie będziemy wybierać inną książkę na spotkanie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Skąd brać książki?
Książki będą wypożyczane w bibliotece, w której odbywać się będzie MDKK.
Po spotkaniu klubowicz będzie zobowiązany oddać książkę.

Zasady klubu:

• każdy w wieku 14-17 lat może wziąć udział w spotkaniu,
  • przychodzimy na spotkanie nawet wtedy, gdy nie dokończyliśmy jeszcze czytać książki,
  • nikt nie będzie zmuszany do rozmowy,
  • szanujemy nawzajem opinie innych,
  • nie oceniamy gustów czytelniczych.

Przychodzimy po to, aby zanurzyć się w świecie literatury i spędzić miło czas w dobrym towarzystwie.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30 września 2021 roku o godzinie 17:00
Zabierzcie ze sobą swoją ulubioną książkę!