GryfOn. Gra miejska

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze, która pozwoli lepiej poznać szczecińskie instytucje kultury. Fabuła gry opiera się na wizji alternatywnego Szczecina, którego mieszkańcy nie mają dostępu do kultury i muszą sobie radzić sami.

Przewodnikiem graczy jest Gryfik – sympatyczny Gryf interesujący się wizją alternatywnego, innego Szczecina. Zadaniem graczy będzie odwiedzenie różnych instytucji kultury w Szczecinie. Wykonanie prostych zadań i zebranie słów hasła, które odsłoni im wielką tajemnicę.

Gra została stworzona w aplikacji ActionBound. Aplikacja ta wykorzystuje możliwości telefonu i pozwala na poruszanie się po mieście za pomocą Smartfonu i GPS. Wystarczy pobrać aplikację, zeskanować kod QR z plakatu lub kliknąć w LINK

Gra startuje 21 października i potrwa do 30 października, w tym czasie możecie walczyć o nagrody, zdobywając kolejne słowa hasła. Nie martwcie się jednak.
Gra będzie dostępna również po tym czasie.
Zadania dostępne są w dwóch wersjach językowych: polskiej i ukraińskiej.

W grze biorą udział:

  • Dom Kultury „Klub Skolwin” (ul. Stołczyńska 163)
  • Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Dziennikarska 39)
  • Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej (plac Matki Teresy 8)
  • Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Racławicka 10)
  • Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki (Niemierzyńska 18A)
  • Ośrodek Teatralny Kana (pl. św, plac Świętych Piotra i Pawła 4/5)
  • Teatr Lalek „Pleciuga” (pl. Teatralny 1)
  • Trafostacja Sztuki (ul. Świętego Ducha 4)
  • Willa Lentza (al. Wojska Polskiego 84)

Zadanie finansowane ze środków pochodzących z budżetu Gminy Miasto Szczecin, w ramach zadania “Kultura Zaprasza”.

Data publikacji
20 października, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Czytniki e-booków już są w ProMediach!

Mamy dla Was nową ofertę! Już są czytniki e-booków Pocketbook Touch Lux 5 do wypożyczania w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Czytniki nie obciążają wzroku, posiadają opcję regulowania rozmiaru czcionki. Jako pierwszy z serii Touch Lux został wyposażony w podświetlenie SMARTlight, które...
 

[Czytaj PL]

Trwa akcja Czytaj PL. Każdego dnia w listopadzie umożliwia dostęp do kilkunastu ebooków i audiobooków.Jest w 100 % darmowa. Wśród osiemnastu bestsellerów można znaleźć wiele uznanych nazwisk. Max Czornyj, Katarzyna Puzyńska, Dominika Słowik to tylko niektóre z nich. Każdy użytkownik...
 

Żywa Biblioteka [fotorelacja]

Żywa biblioteka na zdjęciach! Podczas wydarzenia mieliście okazję porozmawiać z naszymi żywymi książkami oraz uczestniczyć w warsztatach z komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! Wydarzenie organizowane w ramach Programu EFS Wiedza, Edukacja i Rozwój.
 

Wystawa prac komiksowych (Zaczytany Szczecin).

Wystawa w wersji ZINA
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content