Empik Go

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie umożliwia dostęp do aplikacji Empik Go, dzięki której Czytelnicy mogą uzyskać bezpłatne kody do ponad 100 000 ebooków, audiobooków i podcastów, w tym do unikalnych produkcji własnych Empik Go.

Empik Go dostępny jest na: smartfonach, tabletach i czytnikach, również KINDLE, zarówno w trybie online, jak i offline.

Jeśli nie jesteś jeszcze Czytelnikiem MBP, a chcesz korzystać z bezpłatnego dostępu do ebooków, audiobooków i podcastów Empik Go, zapisz się do jednej z naszych filii.

Zasady udostępniania kodów Empik Go:

 1. Kody do aplikacji Empik Go wydawane są w filiach Czytelnikom, którzy osobiście zgłoszą się w wyznaczonym dniu w otwartych placówkach bibliotecznych (aktualne informacje o terminie wydawania kodów i godzinach otwarcia filii na stronie na stronie: https://mbp.szczecin.pl/nasze-filie/
 2. Można wysłać również e-mail na adres: [email protected] (aktualne informacje o terminie wysyłania kodów na stronie https://mbp.szczecin.pl/). W treści maila należy podać nazwę kodu, imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. E-maile wysłane przed wyznaczonym terminem nie będą brane pod uwagę!
 3. Kody będą wydawane Czytelnikom, którzy nie posiadają zadłużeń na koncie bibliotecznym.
 4. Czytelnikowi przysługuje tylko jeden kod miesięcznie, Legimi albo Empik Go.
 5. Liczba kodów jest ograniczona. Kody będą wydawane do wyczerpania limitu przypadającego na dany miesiąc.
 6. Brak aktywacji może spowodować odmowę wydania kodu w następnym okresie.

Smartfony, tablety i czytniki

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do Empik Go, wystarczy:

 1. Odebrać w dowolnej filii bibliotecznej kod dostępu. Pobrany przez Czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, na który został wydany.
 2. Wejść na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod i wpisać kod.
 3. Zalogować się lub założyć bezpłatne konto na stronie https://www.empik.com/.
 4. Pobrać aplikację Empik Go (ze sklepu Google Play, App Store lub App Gallery).
 5. Zalogować się do aplikacji i korzystać z oferty Empik Go.
 6. Kod jest aktywny na dwóch urządzeniach przez miesiąc, licząc od daty zalogowania. Potem należy pobrać w filii bibliotecznej kod dostępu na kolejny miesiąc i ponownie aktywować.

Czytniki Kindle

Empik Go dostępny jest również na czytnikach Kindle. W takim przypadku użytkownik korzysta z Empik Go na dwóch dowolnych urządzeniach i czytniku Kindle. Aby uzyskać bezpłatny dostęp do Empik Go, wystarczy:

 1. Odebrać w dowolnej filii bibliotecznej kod dostępu. Pobrany przez Czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany.
 2. Wejść na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod i wpisać unikatowy kod.
 3. Pobrać aplikację Empik Go dla Kindle https://www.empik.com/go/kindle na komputer.
 4. Wysyłać wybrane ebooki ze swojej biblioteki Empik Go na czytnik Kindle. W każdym momencie można dodać nowe tytuły do biblioteki w aplikacji mobilnej, a następnie odświeżyć listę książek w aplikacji Empik Go dla Kindle. Ebooki należy wysłać ze swojej biblioteki na czytnik – do dziesięciu ebooków w miesiącu.

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona.

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content