Dyskusyjny Klub Książki 48

Dyskusyjny Klub Książki przy filii bibliotecznej nr 48
Terminy spotkań: ustalane na bieżąco
Prowadzenie: Sandra Jóźwiak

Najbliższe spotkanie

Kolejne spotkanie odbędzie się 23 września o godz.18.00. Porozmawiamy o książce „Gambit królowej” Waltera Tevisa.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne Dyskusyjnego Klubu Książki w fili nr 48, które odbędzie 31 sierpnia 2021 (wtorek) o godz. 18.00. Po raz pierwszy w tym roku będzie okazja porozmawiać o tym, co czytaliśmy w pandemicznych czasach, podzielić się opiniami o książkach, które miały być tematem odwołanych spotkań. Zaplanujemy również spotkanie wrześniowe. Czekamy na stałych Klubowiczów, ale również zapraszamy nowe osoby, chętne dołączyć do naszych comiesięcznych dyskusji.

O naszym Klubie

Zapraszamy wszystkich wielbicieli książek do rozmowy. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, data i tytuły omawianych książek ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o kontakt z prowadzącą – osobiście w filii, drogą mailową: [email protected] lub telefonicznie 91 46 42 881.

Spotkania archiwalne

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content