Biblioteka od kuchni [e-book]

Tegoroczny Tydzień Bibliotek pod hasłem “Zasmakuj w bibliotece” z przyczyn oczywistych został przeniesiony do sieci. Nasze bibliotekarki przygotowały dla Was pewną apetyczną propozycję.

Zapraszamy do naszej “Biblioteki od kuchni”. Przygotowaliśmy dla Was przepisy inspirowane literaturą. Prezentowaliśmy je codziennie od 8 do 15 maja na naszym Facebooku. Działanie zakończyło się wydaniem tego oto wyjątkowego e-booka z przepisami naszych pracowników. Publikacja jest unikatowa, bo każda z bibliotecznych kucharek przy okazji przepisu poleca książkę, która ją zainspirowała.

Data publikacji
19 maja, 2020