1 urodziny filii nr 7 – fotorelacja

Cóż to był za dzień! Ile uśmiechów, ile dobroci i miłości 💕

Dziękujemy Wam za przybycie i świętowanie razem z nami 1 urodzin filii nr 7 🎈🤗

Była fotobudka, była loteria i były prezenty 🎉 Mamy nadzieję, że tak jak my, też długo będziecie wspominać ten dzień 😊

Zapraszamy do fotorelacji. Odnajdziecie siebie na zdjęciach?

Kto jeszcze nie był w filii nr 7, polecamy! Znajdziecie tam nie tylko książki ale również gry planszowe, audiobooki, oraz pokój gamingowy z konsolami do gier.

Do zobaczenia! 😁

Data publikacji
27 kwietnia, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Pisz i polecaj! Konkurs na recenzję

Czy zdarzyło się Tobie zapomnieć o całym świecie czytając książkę? Czy masz książkę, po którą warto sięgnąć? Jeśli tak, to masz okazję, by podzielić się informacją o niej z innymi osobami. Zapraszamy Cię do udziału w konkursie na recenzję „Pisz...
 

Nowe Kody Legimi od 4 czerwca

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content