Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 54 (ProMedia) » Wakacje 2019

Wakacje 2019

Wakacje 2019

LIPIEC-SIERPIEŃ 2019

ESCAPEROOM ZE SKARPETKAMI - relacja

Spotkania ze skarpetkami, które miały miejsce w lipcu, już się skończyły. Cieszyły się dużą popularnością, jednak w związku z zasadami gry liczba miejsc była ograniczona. Zadania były trudne i potrafiły sprawić wiele problemów. Trzeba było rozwiązywać krzyżówki, łamać szyfry, przeprowadzać eksperymenty, pogłówkować nad zagadką. Zwycięzca spotkania otrzymywał klucz, który był jednocześnie kluczem do wyjścia z pokoju. Dla pozostałych były nagrody pocieszenia.

Escaperoom był inspirowany książką Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Była to pierwsza książka o skarpetkach i cieszyła się tak dużą popularnością, że doczekała się drugiego i trzeciego tomu.  

EKOWAKACJE

Dla dzieci w wieku 5-7 lat. Czym jest ekologia? Czy każdy może być EKO? Na spotkaniach dzieci poznają znaczenie ekologii, wpływ dbania o środowisko na nasze życie i otaczający nas świat. Uczestnicy zajęć wspólnie ułożą zasady postępowania godne małego obrońcy przyrody. Uruchomimy wyobraźnię, by stworzyć świat bez śmieci oraz przekonać się, że niektórym śmieciom można dać drugie życie. Dzieci będą mogły zagrać w ekogrę, by sprawdzić, ile już wiedzą z zakresu ekologii.

Zajęcia odbędą się 18, 25 lipca oraz 1, 8 sierpnia (wakacyjne czwartki) o godz. 13.00. Obowiązują zapisy telefoniczne 91 506 50 56.

ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ.

Dla dzieci w wieku 6-11 lat. Czy da się kopnąć piłkę przy pomocy tabletu? Czy kolorowanki mogą ożyć? To wszystko wydarzy się w sierpniu, o czym będą mogły się przekonać dzieci, które przyjdą do biblioteki na zajęcia.

Zapraszamy 7, 14, 21, 28 sierpnia (każda wakacyjna środa) o godz. 13.00. Obowiązują zapisy telefoniczne 91 506 50 56.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie