Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 14 » Podjuszańskie Harce

Podjuszańskie Harce

Podjuszańskie Harce

Dnia 29 września 2018, filia biblioteczna nr 14 uczestniczyła w Festynie Osiedlowym "Podjuszańskie Harce". Festyn odbył na terenie Zespołu Szkół nr 15.
Filia ponownie zorganizowała akcję bookcrossingową, polegającą na popularyzowaniu czytelnictwa poprzez rozdanie książek, zachęcaniu do przeczytania i pozostawiania ich w dowolnie wybranym miejscu przestrzeni miejskiej. Całość liczyła dwieście pięćdziesiąt  pozycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i wszystkie  zostały rozdysponowanie. Była to literatura dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Każda z książek otrzymała naklejkę bookcrossingową.
Stoisko również pełniło funkcję informacyjną. W trakcie festynu osobom odwiedzającym bibliotekarze przedstawiali szeroką ofertę MBP i filii nr 14: różnorodny księgozbiór, bezpłatny dostęp do internetu, bogaty wybór czasopism. Rozdawano zakładki.
Kolejny raz bibliotekarze przygotowali wyjątkową atrakcję dla dzieci uczestniczących w festynie. Przy specjalnie wyznaczonych stanowiskach wykonywały własnoręcznie zakładki do książek. Korzystały z dostępnych materiałów plastycznych. Wykonały w sumie 140 zakładek. Za każdą z nich otrzymywały 1 Harca (walutę festynową), którą można było zamienić na różnorodne upominki.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie