Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 54 (ProMedia) » Powiedz to dobrym słowem [warsztaty]

Powiedz to dobrym słowem [warsztaty]

Powiedz to dobrym słowem [warsztaty]

19 września 2018 (środa) o godz. 17:00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na warsztaty „Powiedz to dobrym słowem”, które poprowadzi Dorota Trynks. Warsztaty adresowane są do osób zainteresowanych bardziej refleksyjnym używaniem języka w kontakcie z drugim człowiekiem, do rodziców, nauczycieli, przełożonych, podwładnych...

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja mailowa na adres promocja@mbp.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 17 września.

Słowa mają moc, mogą ranić i mogą uskrzydlać. Dlatego spotkajmy się i porozmawiajmy o rozmawianiu. O budowaniu kontaktu, autentycznym wspieraniu i rozmawianiu pomimo różnic. Nie tylko o tym co powiedzieć, ale też jak usłyszeć.

Zagadnienia: mechanizmy blokujące porozumienie – koncepcja V. Birkenbihl – radzenie sobie z krytyką – odpowiedzialność za ślad emocjonalny.

Warsztaty są zaproszeniem do przyjrzenia się swojej narracji i być może do dalszych poszukiwań.

Korzyści dla uczestników:
- większa uważność na rozmówcę,
- większa świadomość blokad komunikacyjnych,
- refleksja na temat własnej narracji,
- inspiracja do stosowania metod wykraczających poza własne doświadczenie.

Daj się zainspirować!

Prowadząca
Dorota Trynks, właściciel i metodyk Akademii Nauki w Szczecinie, w której uczy jak się uczyć i czerpać z tego przyjemność, certyfikowany trener ze specjalnością szkoleń dla kadr systemu oświaty, trener efektywnego uczenia się, coach, wspiera szkoły w rozwoju, w odejściu od kultury nauczania na rzecz kultury uczenia się i rozwoju potencjału.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Centrum Kultury Dialogu” organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Zarząd Oddziału w Szczecinie. Zadanie publiczne dofinansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Społecznik.

Więcej informacji o projekcie „Centrum Kultury Dialogu”

Informacja Administratora Danych

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie