Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 54 (ProMedia) » 70 niezwykłych historii na 70-lecie Pogoni Szczecin

70 niezwykłych historii na 70-lecie Pogoni Szczecin

70 niezwykłych historii na 70-lecie Pogoni Szczecin

18 lipca 2018, w środę, o godz. 18.00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się spotkanie autorskie z twórcami książki „70 niezwykłych historii na 70-lecie Pogoni Szczecin”. Uświetni je obecność Ambasadora 70-lecia klubu i legendy Portowców – Mariana Kielca. 

Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Ślepowroński – zastępca dyrektora Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych US, prywatnie kibic Pogoni Szczecin i znawca piłki nożnej. 

Uczestnicy będą mogli porozmawiać z autorami o procesie twórczym, a także o samej książce. Twórcy przeczytają swoje ulubione fragmenty, a legendarny Marian Kielec z przyjemnością podpisze książki osobom, które zechcą mieć autograf oraz dedykację. 

Na miejscu będzie można także zakupić książkę „70 niezwykłych historii na 70-lecie Pogoni Szczecin”. 

"Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz mieszkańców Szczecina i regionu – mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin oraz jeden z autorów książki, Krzysztof Ufland. – Myślę, że książka w ciekawy sposób opowiada o relacjach ludzi z Pogonią i miastem oraz pokazuje klub w ujęciu, w którym dotąd nie był przedstawiony. Głosami ludzi, którzy przez lata współtworzyli go i razem z nim przeżywali wzloty i upadki. 

Spotkanie z autorami oraz Marianem Kielcem powinno być doskonałą okazją, by porozmawiać o klubowej historii, a także o własnym spojrzeniu na Pogoń Szczecin. Można też spodziewać się, że na sali pojawią się kolejni bohaterowie z kart „70 niezwykłych historii”. Nie przekona się o tym tylko ten, kto nie przyjdzie na nasze środowe spotkanie. Zapraszamy do uczestniczenia w dyskusji!
Zapraszamy! Wstęp wolny.

Spotkanie zorganizowane wspólnie z Pogonią Szczecin S.A.

 

Informacja Administratora Danych
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie