Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 54 (ProMedia) » Spotkanie z Jarosławem Kociubą

Spotkanie z Jarosławem Kociubą

Spotkanie z Jarosławem Kociubą

5 lutego 2018 (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na spotkanie z Jarosławem Kociubą i promocję jego najnowszej książki "Szczecin znany nieznany". Wstęp wolny.

Jak czytamy we wstępie, książka ta nie jest ani przewodnikiem, ani typowym albumem fotograficznym pokazującym najbardziej znane i atrakcyjne miejsca Szczecinia. Prędzej trzeba ją traktować jako zapis trwających już kilkanaście lat wędrówek autora z aparatem po mieście; jako przedstawienie miejsc, które z różnych przyczyn są dla niego ważne; zaprezentowanie żywego, podlegającego ciągłym zmianom organizmu. Mówiąc najkrócej: podzielenie się Szczeciniem widzianym jego oczami.

 


O autorze
Jarosław Kociuba - ur. w 1981 roku w Szczecinie, autor książek i artykułów o tematyce szczecińskiej i pomorskiej. W jego dorobku znajduje się m. in. transgraniczny przewodnik po dawnym Księstwie Pomorskim, nagrodzony w 2013 roku wyróżnieniem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz przewodnik po Szczecinie. Współtworzył też inne przewodniki po regionie. Od 2011 roku jego artykuły historyczne oraz opowiadania regularnie pojawiają się w magazynie "Szczeciner".

 

 

 

 

 

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie