Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 28 » Zamigaj książkę - warsztaty

Zamigaj książkę - warsztaty

Zamigaj książkę - warsztaty

Z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Zamigaj książkę”. W czasie spotkania przedstawiciele Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym omówią zasady kontaktu z osobą głuchą, różne metody porozumiewania się z nią oraz nauczą chętnych podstawowych znaków w języku migowym. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poznać zasady komunikacji z osobami z dysfunkcją słuchu.
Spotkanie poprowadzą Monika Skotnicka i Piotr Pawlak.
Termin: 26.09 (wtorek), godz. 16.15-18.00

UWAGA:
Lista uczestników warsztatów została zamknięta. Zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową. Osoby z listy rezerwowej będą mogły wziąć udział w warsztatach, w przypadku rezygnacji osoby z pierwszego naboru.
Zgłoszenia na listę rezerwową pod adresem filia28@mbp.szczecin.pl lub telefonicznie:
91 46 46 894.

Monika Skotnicka. Pedagog. Ukończyła 3 stopnie kursów języka migowego, certyfikowany wykładowca języka migowego Towarzystwa "Gest". Posługuje się również metodami komunikacji: Lorm, Makaton i Piktogramy. Właścicielka firmy Centrum Kształcenia Alternatywnych Metod Komunikacji (CKAMK), organizującej kursy języka migowego na obszarze 3 województw. Związana z Zachodniopomorską Jednostką Wojewódzką Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. Wykładowczyni metod komunikacji alternatywnej oraz pomocnik merytoryczny i wolontariacki mówca podczas imprez okolicznościowych i projektów obejmujących swym zakresem poszerzanie wiedzy o osobach niesłyszących i języku migowym.
Piotr Pawlak - pełnomocnik Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej TPG. Absolwent pedagogiki rewalidacyjnej. Instruktor szkoleń tłumaczy-przewodników i tłumacz-przewodnik osoby głuchoniewidomej, instruktor orientacji przestrzennej i lokomocji, pracuje na co dzień w Stowarzyszeniu Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie jako Instruktor Terapii Zajęciowej. Jego pasje to: fotografia, góry i sport.  
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie