Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 14 » Festyn Osiedlowy w Podjuchach - relacja

Festyn Osiedlowy w Podjuchach - relacja

Festyn Osiedlowy w Podjuchach - relacja

Dnia 16 września 2017 filia biblioteczna nr 14 uczestniczyła w Festynie Osiedlowym "Podjuszańskie Harce". Festyn odbył się po raz szósty na terenie Zespołu Szkół nr 15. Biblioteka ponownie zorganizowała akcję bookcrossingową, polegającą na popularyzowaniu czytelnictwa poprzez rozdanie książek, zachęcaniu do przeczytania i pozostawiania ich w dowolnie wybranym miejscu przestrzeni miejskiej. Całość liczyła dwieście pozycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i wszystkie  zostały rozdysponowanie. Była to literatura dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Każda z książek otrzymała naklejkę bookcrossingową.
Stoisko również pełniło funkcję informacyjną. W trakcie festynu osobom odwiedzającym bibliotekarze przedstawiali szeroką ofertę MBP i filii nr 14: różnorodny księgozbiór, bezpłatny dostęp do internetu, bogaty wybór czasopism. Rozdawano zakładki.
Kolejny raz bibliotekarze przygotowali wyjątkową atrakcję dla dzieci uczestniczących w festynie. Przy specjalnie wyznaczonych stanowiskach wykonywały własnoręcznie zakładki do książek. Korzystały z dostępnych materiałów plastycznych. Wykonały w sumie 170 zakładek. Za każdą z nich otrzymywały 1 Harca- walutę festynową, którą można było zamienić na różnorodne upominki.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie