Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 48 » Noc Bibliotek 2017

Noc Bibliotek 2017

Noc Bibliotek 2017

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Liczymy na to, że po tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą do biblioteki również w dzień, i w kolejne dni. Jest to III wydanie tej ogólnopolskiej akcji. Bierze w niej udział coraz więcej bibliotek, przybywa również uczestników nocnych peregrynacji, wspólnych gier i zabaw. 

 

W piątek 2 czerwca 2017 r., o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na bezpłatne warsztaty o wolności i zasadach nawiązujące do książki "Basia i wolność" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.
Uczestnicy założą na głowy korony i będą mieli okazję stać się królowymi i królami oraz samodzielnie ustalać zasady panujące w królestwie! Porozmawiamy o zakazach i nakazach oraz o tym, czy warto i przestrzegać, a także o granicach wolności swojej i cudzej.
Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 91 4642881 lub drogą mailową: f48@mbp.szczecin.pl

Po zajęciach zapraszamy na wieczorną projekcję filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra” (reż. P. Klange i W. Soderlund). Film jest najnowszą ekranizacją jednego z tomów znanej serii książek dla dzieci, zdobywcy nagrody publiczności na 3. festiwalu Kino Dzieci. Nie ma ograniczeń wiekowych - z powodzeniem może pełnić rolę kina familijnego. Wstęp wolny.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie