Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 50 » Jeżycjada zawsze i wszędzie

Jeżycjada zawsze i wszędzie

Jeżycjada zawsze i wszędzie

Czytamy Jeżycjadę Małgorzaty Musierowicz w filii bibliotecznej nr 50 (ul. Maciejewicza 27), bowiem – jak wynika z rozmowy z autorką – Jeżycjadę można czytać wszędzie i zawsze: w pociągu, w parku i w ciszy swego domu...  tym bardziej więc, w naszej bibliotece!
Zapraszamy do słuchania obszernych fragmentów cyklu powieściowego, o jednej z najbardziej znanych w Polsce poznańskich rodzin – 25 maja 2016 (środa), o godz. 12.00. Zgłosiło się już grono dorosłych czytelniczek, związanych z lekturą cyklu powieściowego od dawna.
„Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz” jest akcją Wydawnictwa Akapit Press. Wydarzenie objęte zostało patronatem Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”, Programu 1 Polskiego Radia, regionalnych rozgłośni Polskiego Radia: m.in. Radia Merkury Poznań, Radia Kraków, Radia Łódź, Radia Białystok, oraz portali internetowych: Qlturka.pl, WirtualnyWydawca.pl, Rynek-Ksiazki.pl, Onet.pl, LubimyCzytac.pl, Granice.pl.
Czytajmy o perypetiach rodziny Borejków i innych, mniej lub bardziej związanych z nimi postaci, pomieszkujących w mieście Poznań.

Filia biblioteczna nr 50 została wpisana na listę bibliotek uczestniczących w akcji Ogólnopolskiego czytania Jeżycjady.

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie